Ciele

Neviem ako ste Vy na tom, ale mňa v živote dokážu dokonale pohnať ciele ku predu.

Ciel nie sú len v športe, sú aj v marketingu na internete

Či už mi dá šéf nejaký ciel v práci, či si dáme s manželkou ciele a či si dám sám cieľ. Momentálne som si našponoval tetivu na terč, ktorého horúcim stredom je zisk 1400€ mesačne z on-line projektu, ktorý bude učiť ľudí pracovať s Drupalom tak, aby im efektívne pomohol s prácou s obsahom a ostatnými on-line stratégiami. 

Trafiť do čierneho môžete, rôznymi spôsobmi. Môže to byť nákup, zdieľanie stránky, stiahnutie E-booku, sledovanie blogu cez rss čítačku, 5 preklikov na stránke, 1500 návštev za deň na webe. No je toho nespočetne veľa.

Záleží na tom, čo považujete vy za úspech na webe, keď to spraví zákazník. Ciele sú to ťahúni v dosahovaní efektivity

Tieto požadovné akcie sa volajú aj konverzie. Mojimi top konverziami, ktoré si môžete zobrať do príkladu sú:

Stiahnutie E-booku. Odoslanie kontaktného formulára. Keď čitateľ strávi na webe viac ako 3 minúty. Keď sa čitateľ preklikne na 4 ďalšie podstránky. 

Aké sú tie Vaše? Alebo aké  by ste chcel  mať vy konverzie?

 

 

Šérnite tento tag na sociálne siete. Dík :): 

"Kiniha Bohatý otec, chudobný otec predstavuje východiskový bod pre každého, kto sa snaží získať kontrolu nad svojou finančnou budúcnosťou."
Jeden povedal: "Čo sa týka peňazí, nikdy neriskujte. Hrajte na istotu. Druhý (bohatý otec) povedal: "Naučte sa zvládať riziká spojené s peniazmi."
Byť chudobný a byť bez peňazí nie je to isté. Byť bez peňazí je dočasné. Chudoba je večná.

Vstal si ráno a si rozbitý na kašu? Nič sa ti nechce? Si v pi.i s toho? NEVADÍ!!! JE TU SKVELE RIEŠENIE, KTORÉ NÁM PONÚKA NAŠE TELO A NAŠA MYSEĽ. Daj unavenému telu trocha BPM plus trocha pohybu, Hlavu hore, tak isto aj ruky k plafónu vystrkuj. Zaskáč si na riadnu muziku. Roztancuj sa hneď ráno a zažiješ krásny deň plný radosti a nabudénej mysle a tela ktoré bude vládať.
Subscribe to RSS - Ciele