Článok

Neviem, či sledujete najlepších expertov na seba propagáciu v on-line svete,

ale vedzte že tvrdia, že publikovanie článkov je veľmi silná stratégia pre vyhľadávače, ale hlavne pre získavanie nových zákazníkov, nových kontaktov, či nasledovníkov a sledovateľov na sociálnych sieťach a dokonca pomocou článkov sa viete krásne starať aj o existujúcich zákazníkov. Ak použijete svoje články aby boli publikované na cudzích fórach s vysokým hodnotením vyhľadávačov, kde si zaplatíte, aby majiteľ pridal odkaz na Váš web, no viac odkazov na Váš web, tak robíte Linkbuilding - platený.

Experti odporúčajú písať články ale také ktoré ľuďom pomáhajú pre dosiahnutie ich cielov

Vďaka pravidelnému publikovaniu článkov, zapojeniu Drupal seo modulov

ako sú modul Metatag, Xml site map, Taxonomy,  a Path, plus k tomu Wysiwyg modul s možnosťami H1 až H6 tagov, ktoré sú  nadpismi na stránke.  

Ak do svojej obsahovej stratégie, ktorá je založená na pravidelnom publikovaní článkov zapojíte E-mail marketing a social media marketing, dokážete získať, zaujímavé dáta o svojich čitateľoch a záujemcoch o Váš segment. 

Vďaka týmto dátam potom neskôr, vytvoríte krásnu cieľovú skupinu,

na ktorú budete presnejšie cieliť Facebook reklamou. No a keď už sa pôjde do platenej reklamy, tak treba začať zbierať E-maili viacerými formami ako je Newsletter. 

Prečo to takto robiť?

Pretože zacielenie je presnejšie, čiže sa trafíte lepšie na nôtu Vašej persóny, lepšie ju oslovíte. 

No a hlavne za veľmi prijateľnú sumu, ktorú dáte správcovi reklám na Facebooku.

 

 

Šérnite tento tag na sociálne siete. Dík :): 

"Kiniha Bohatý otec, chudobný otec predstavuje východiskový bod pre každého, kto sa snaží získať kontrolu nad svojou finančnou budúcnosťou."
Jeden povedal: "Čo sa týka peňazí, nikdy neriskujte. Hrajte na istotu. Druhý (bohatý otec) povedal: "Naučte sa zvládať riziká spojené s peniazmi."
Byť chudobný a byť bez peňazí nie je to isté. Byť bez peňazí je dočasné. Chudoba je večná.

Subscribe to RSS - Článok