Nástroje a aplikácie

Nástroje a aplikácie

V tomto je internet a doba počítačov geniálna.

Existuje toľko všelijakých aplikácií, nástrojov, ktoré Vám dokážu urobiť analýzu Vášho webu, webu Vašej konkurencie.

Dokážete zistiť aké budú trendy do budúcna, dokážete mnoho vecí automatizovať, testovať bez toho aby ste museli zasahovať do web stránky. internetový marketing blog od Mikuláš Halásza - On je ten srpávny on-line marketing poradca

Dokážete navrhnúť nespočetné množstvo kľúčových slov vďaka rôznym analytickým nástrojom. Môžete nastaviť publikovanie niekoľko mesiacov dopredu a vy len sledujete výsledky a optimalizujete kampane. Je to skvelá doba.

Dokážete naučiť stroje, aby v prípadoch keď ste na chvíľu zaneprázdnený, zabavili alebo vybavili zákazníka. Viete ich naučiť aby si vypýtali odkaz od zákazníka a potom ho len kontaktujete. Je to geniálne. Optimalizácia pre vyhľadávače môže byť súčastou Vášho on-line marketingového mixu

Chcete zistiť ako je na tom Váš web?

Nech sa páči! Máme tu pre Vás tiež mnoho nástrojov. Stačí zadať do vyhľadávača "Web page test" a nájdete plnú stranu takýchto automatov, ktoré Vám otestujú web.

Aj v Drupale existuje množstvo modulov, ktoré sú taký mikro roboti, ktoré sa starajú o to, aby sa zabezpečil život v redakčnom systéme.

Aby sa drupal spájal s programátormi, a nás informoval o tom, že je nová aktualizácia. Dokonca Drupal sa spája so serverom, kde s ním cez rôzne skripty komunikuje o tom kedy, a ako má bežať web založený na cms.

 

 

"Prvým pravidlom úspechu je sústredenie - sústredenie všetkých energií do jedného bodu;
nasmerujte sa priamo na ten bod a neobzerajte sa doprava ani doľava."
Wiliam Mathewa - Citát z kinhy Najprv zjedzte žabu od Briana Tracyho
Tento podcast vznikol na základe mojej skutočnej udalosti.

Subscribe to RSS - Nástroje a aplikácie