Príbehy z obchodu

Príbehy z obchodu

Pracujem, pracoval som, a asi aj pracovať v obchode budem. Je tu živo. Adrenalín sa vo vzduchu krájať, ak sa začneme baviť o províziách.

No veľa pekného sa dá zažiť s našimi zákazníkmi. Veľa nás naučia. Veľa si na nich natrénujeme. Často sa len vďaka nim dokážeme povzniesť nad tuposťou niektorých kolegov, keď sú riadne unavený a trepú chobotiny. Táto kategória je o príbehoch, ktoré som zažil, zažívam a budem zažívať v obchode. obchod cez internet - obchod s Drupalom

Predaj je zábava ak ju začneš brať ako, že idem sa pobaviť s človekom a niečo s toho vytrasiem. Tak je to práca, ktorá baví. 

Mnoho ľudí v predaji si myslí, že sa nemusia vzdelávať, pretože tam sú už 20 rokov a oni to už vedia najlepšie. No pravdu poviem, asi to tak nejak aj je. No bol by som zvedavý, aké by boli výsledky, keby sa dámy a páni troška privzdelajú a začnú rozmýšľať ako to robiť lepšie. Hold  mnohokrát ani nevieme, a domyslíme si, že to nepôjde a že to šéf nepovolí. Sme blbý tí, ktorý odhovoria niekoho z nápadom, a tiež sme blbý, keď sa mi tvorcovia nápadu necháme odradiť. 

Príbehy z predaja Skúsenosti a zážitky z predaja. Predajné techniky.

Skríva sa za tým strach z kritiky. Možno aj strach z úspechu. Sledujte ma na Facebooku a Google plus. 

Predaj, ochodovanie, on-line marketing.

 

Keď som si prvý krát začal uvedomovať svoje schopnosti intuitívne myslieť a intuitívne konať vôbec som nevedel kto sú: Richard Branson, Bill Gates alebo Steve Jobs. Poznal som iba meno Michael Jackson. Potom ako sa začal sledovať internet a ako sa robí on-line marketing, a ako myslia úspešný, tak až potom som spoznal tieto veličiny. Tak ako som sledoval internet, pod ruky sa mi dostali rôzne testy a dotazníky. Jedným z nich je Dynamika bohatství (link is external) On-line marketing a dynamika bohactva majú veľmi veľa spoločného. Určia v ktorej časti marketingu vyniknete (link is external) Výsledky testu Dynamiky Bohactva nájdete...
O čom bude dnešný článok? V podstate o tom, čo by som chcel aj ja. Mať svoj čas, slobodu a pár tisíc na viac, aby som nemusel riešiť pár mesiacov či rokov, že čo bude so mnou. Odoberám mnoho e-mailov, od úspešných on-line podnikateľov. Za tieto posledné dni sa mi dostali pomocou e-mailu do ruky pozvánky na 3 webináre.

"Prvým pravidlom úspechu je sústredenie - sústredenie všetkých energií do jedného bodu;
nasmerujte sa priamo na ten bod a neobzerajte sa doprava ani doľava."
Wiliam Mathewa - Citát z kinhy Najprv zjedzte žabu od Briana Tracyho
Tento podcast vznikol na základe mojej skutočnej udalosti.

Subscribe to RSS - Príbehy z obchodu