SEO

SEO

Veľmi som sa dobre zasmial, keď David Kirš povedal, že slovné spojenie SEO optimalizácia je nezmysel. Ako na seo ? Seo s drupalom je jednoduchý - modul Metatag

 

Pretože by to potom znamenalo Optimalizácia pre vyhľadávače optimalizácia. :) No pravdu poviem, dobre mi David zavaril. Musel som prepísať všetky e-mailové seriály aj články. No snáď sa mi to podarilo. No ale keď teraz píšem tento úvodník ku kategórii o SEu, tak ma napadá, že toto ale ľudia - lajci moc nevedia a budú dávať aj tak to klasické slovné spojenie.

 drupal seo modules teraz na tvrdo v hre

Takže s toho vyplýva, že keď sa robí SEO analýza a z nej návrh kľúčových slov,

tak treba brať do úvahu aj tieto nesprávne slovné spojenia, aj cudzie slová, synonymá, a všetky podobné slová, či ich rôzne náhrady. Nie je dôležité vedieť že sa to volá synonymum, či ešte inak nejak, ale dôležité je vedieť tie slová nájsť a aplikovať do webu. Je dôležité vedieť zistiť, koľko krát sa tie slová zobrazujú vo výsledkoch vyhľadávania.

Ak chcete byť v obraze, tak ma začnite sledovať na Google plus, či na Facebooku, kde publikujem veľa článkov od odborníkov v On-line marketingu a samo zrejme aj SEo sa tam nájde.

336b.gif

 link building and seo agentúry -  mám dobré vsťahy

 

V tomto článku nájdete zoznam katalógov, ktorých som sa rozhodol otestovať, či sa do nich dá reálne vložiť odkaz. Čiže pre fyzickú osobu, ktorej produktom je služba, alebo predaj partnerských produktov. Neviem ako dlho bude tento zoznam aktuálny. No vkladal som systémom nepravidelným do týchto katalógov odkazy na svoj blog. Získal som vďaka nim veľa skúseností. O troška menej preklikov a skutočný dopyt na svoju službu. To ma Vážne potešilo.
Blog a Vaša web stránka, alebo písanie pravidelných článkov je najlepšie SEO pre Váš Web Dnešný príspevok vznikol dumaním na tým čo ja napíšem svojim čitateľom, akou témou ich obohatím. Keď si prečítate tento článok mali by ste dôjsť k názoru, že Vaša web stránka Váš E-Shop potrebujú blog pre lepšiu SEO optimalizáciu.
"Myslieť inak, môže pomôcť zmeniť správanie a viesť k lepším výsledkom." "Cítiť inak, môže zmeniť správanie EŠTE VIAC a viesť k ešte lepším výsledkom." John Kotter, Holger Rathgeber v knihe Náš ľadovec sa roztápa Dnešný článok, je vlastne znovuzrodený článku, ku ktorému mali prístup len registrovaný užívatelia v e-mailovom seriály. No doba pokročila a ja ho dávam k dispozícii vo vynovenej verzii.
Subscribe to RSS - SEO