Hneď ráno si nakrmím mozog kvalitnými myšlienkami

Obrázok používateľa Mikuláš Halász

Už asi piaty rok si pravidelne čítam povzbudzujúce myšlienky rôznych autorov.

Niekedy mi pomôžu hneď v tom momente, ale niekedy vôbec nemám žiadny pocit, že by mi pomohli. No zázrak je v tom, že po čase, neviem podľa čoho sa aktivuje v mozgu proces, a začne mi blikať kontrolka, ktorá mi hovorí, aby som si pozrel tú myšlienku. Tak idem a čítam. No a vtedy mi tá myšlienka dáva zmysel. Ale aj tak Vám chcem povedať, že najradšej mám zrána to, keď si sadnem na našu sedačku, dám si sluchátka a pustím si hypnonahrávky, kde sa programujem na úspech. Milujem ich, sú skvelé a dávajú mi smer a pokoj. 

Učia ma klásť si tie správne otázky a vnášať do života nové obzory.

Využívam ich aj pre posúvanie sa v on-line marketingu a v predaji. Tak isto aj v riešení vsťahov a financií.

Tiež ma učia preniesť sa mysľou tam, kde by som chcel byť a učia ma ako sa posúvať do novej reality. 

Ďakujem Libor Činka

 

povzbudzujúce citáty pre vašu dušu

 

vychytane citaty ktoré vás dostanú hore

728x90.gif

Viacej článkov na túto tému nájdete v nasledujúcich odkazoch: 
O autorovi: 

Nehovorím, že som najlepčí on-line marketing specialista, ale hovorím, že v on-line marketingu mám veľa skúsenostií a vedomostí, o ktoré sa rád podelým.

Už ako tínedžer som niečo predával a bartroval. Už ako tínedžer som chcel spraviť dobrý obchod. Snívam a mám svoje vízie. Vždy chcem veci zlepšovať a tak ľuďom pomáhať. To sú moje hnacie motory. Môj profesný životopis nájdete v informáciách o uživateľovi,, alebo keď sa potrebujete niečo dozvedieť hneď, volajte na čislo 0911039087, poprípade píšte cez kontaktný formulár.

 

Ak sa Vám zdali tieto informácie aspoň troška zaujímavé, pošlite tieto informácie aj Vašim blízkym pomocou tlačidiel na zdieľanie. Ďakujem!