Každý, kto čaká zmenu, by mal prečítať tieto 4 knižky

Obrázok používateľa Mikuláš Halász

Nakoľko idú Vianoce, tak som sa rozhodol Vám dať do pozornosti 4 knižky,

ktoré Vám zmenia spôsob rozmýšľania, ktoré Vám zmenia náhľad na svet tam vonku a svet tam vnútri.

Tam vonku to je svet ktorý vnímate očami. Ten svet vo vnútri je Váš vnútorný svet, Vaše obrazy, ktoré si premietate, Váš svet ako k sebe vo vnútri prehovárate.

Váš svet, v ktorom snívate, plánujete a prežívate rôzne situácie. Čítajte a meňte svoj život >>>

Ktorý ma poznajú dlho rokov, určite vedia, že moja zmena je obrovská.

Chcem aby ste sa aj vy dostali ku zdrojom, ktoré mnoho ľuďom pomohli. Teraz už to je na Vás. Vaša zodpovednosť. Nikoho iného, len Vaša. Ani mama, ani tato, ani babka či kamarát z mokrej štvrte nemôže za to kde si teraz. Iba ty!! Vykašli sa na šťastie. Zober plnú zodpovednosť za svoj život. Tieto knihy ti k tomu pomôžu. 

Už len jedno poviem. Z drog, alkoholu, z dočasného bezdomovectva som sa dopracoval, k vlastnému bytu, 15 rokov úplnej abstinencie. V 30-kem som zmaturoval, naučil sa robiť weby a on-line marketing. No a naštudoval o zmene osobnosti cca 9000 hodín. Ak Vám pripadám že to je málo, tak prosím neklikajte na tieto knihy. Pretože to pre Vás asi nebude mať význam. 

Už len jedna vec chýba. Kliknutie na jednu z kníh. :)

Podnikání z pláže

Mýsli konaj zbohatni

Nekonečná síla

Ovládnete svuj mozeg

Obľúbené knihy ktoré Vás namotivujú

 
email-marketing-990x100-9m-1434720028.jpg
Viacej článkov na túto tému nájdete v nasledujúcich odkazoch: 
O autorovi: 

Nehovorím, že som najlepčí on-line marketing specialista, ale hovorím, že v on-line marketingu mám veľa skúsenostií a vedomostí, o ktoré sa rád podelým.

Už ako tínedžer som niečo predával a bartroval. Už ako tínedžer som chcel spraviť dobrý obchod. Snívam a mám svoje vízie. Vždy chcem veci zlepšovať a tak ľuďom pomáhať. To sú moje hnacie motory. Môj profesný životopis nájdete v informáciách o uživateľovi,, alebo keď sa potrebujete niečo dozvedieť hneď, volajte na čislo 0911039087, poprípade píšte cez kontaktný formulár.

 

Ak sa Vám zdali tieto informácie aspoň troška zaujímavé, pošlite tieto informácie aj Vašim blízkym pomocou tlačidiel na zdieľanie. Ďakujem!